Farklı konum ve şehirlerde Serbest depoları bulunan Bis Lojistik kuruluş yılı olan 1998 yılından itibaren depolama hizmeti vermektedir.
İstanbul Merkez Şube, İstanbul Tayakadın Şube, İstanbul Tuzla Şube, İzmir Bornova Şube, Bursa Nilüfer şube olmak ile beraber 5 farklı lokasyonda 15.000m2 kapalı alanımız ile birden fazla, farklı sektöre az maliyetli, yüksek verimlilik ile depolama hizmeti vermekteyiz.
Operasyonel esneklik sayesinde müşterilerin taleplerine en az kaynak kullanımı ile düşük maliyet & yüksek performans anlayışını benimsemiş personellerimiz, sizlerin taleplerine çözüm sunmaktadır.
Serbest Depolarımızda; sipariş yönetimi, stok yönetimi, envanter yönetimi ve yükleme&boşaltma işlemlerimiz yer almaktadır. Müşteri talepleri doğrultusunda çeşitli katma değerli hizmetler (Etiketleme, barkodlama, fiyat etiketleme, asortileme, elleçleme, lashing, çemberleme) gibi işlemler yapılmaktadır.
Depolarımızda, müşterilerimizden gelen ürünler toplanmakta ve burada ayrıştırılarak en hızlı şekilde cross-docking hizmetleri sağlamaktayız. Ürünler satış noktalarına en kısa sürede ulaşacak şekilde ayrıştırılmakta ve operasyonel sürekliliği devam ettirmekteyiz. Bis Lojistik olarak operasyonel verimlilik ve iyileştirme çalışmalarımız ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktayız.

Katma değerli hizmetler, depo yönetim sisteminde bu sisteme özel olarak geliştirilmiş bir modül üzerinden yönetilip takip edilmekte ve operasyonla eş zamanlı olarak raporlanabilmektedir.