Bis Lojistik

Hakkımızda

BİS ULUSAL LOJİSTİK TAŞ. ORG. VE TURZ. TİC. A.Ş. 1998 YILINDA KURULMUŞTUR.

1998'de Bursa – İstanbul, İstanbul – Bursa arası nakliye hizmeti amacıyla kurulan Bis Lojistik, kaliteli servisi, müşterilerine vermiş olduğu güvenle Türkiye 'nin her yerine hizmet vermektedir. Bis Lojistik deneyimli kadrosu ve hızlı servisi ile uluslararası nakliye şirketlerinin depolama ihracat & ithalat taşımaları ve gümrükleme işlemlerini yapmaktadır.

MİSYONUMUZ

Sürekli gelişen teknoloji ile birlikte, yenilikleri takip eden uzman kadromuzla beraber insana verdiğimiz önemdir. Bizler çok iyi biliyoruz ki… Müşteri memnuniyeti herşeyden önce gelmektedir. İşte bu nedenle… ÇALIŞMANIN, ÜRETMENİN, GELİŞMENİN VE HİZMETİN BİS LOJİSTİK için sınırı yoktur.

VİZYONUMUZ

Zamanın en önemli sermaye olduğunu bilmek… Profesyonel ekibimiz ile birlikte insana, emeğe ve öğrenme aşkına saygıyla, sevgiyle bağlı kalarak hergün bir önceki günden daha hızlı, daha dikkatli ve daha bilgili bir hizmet anlayışı ile mükemmele ulaşmak.

Bis Lojistik

Bis Ulusal Lojistik’in kuruluş amacı sizlerin sorunlarını çözmektir.

Nedenine Gelince;

  • Yapmış olduğunuz gönderilerinizin özellikle ihracat mallarımızın gümrüklere zamanında ulaşmaması
  • Beyannemelerin mesaili açılması 
  • Nakliyecilerin gece bekleme ücreti talep etmesi
  • Maliyetlerinizin artması v.b. problemler Bis Lojistik ile ortadan kalkmaktadır.
  • Aynı zamanda yapacağınız gönderilerinizin gün içersinde telefonla veya Email ile bildirdiğiniz andan itibaren gönderileriniz Bis Lojistik sorumluluğu altındadır. Bis Lojistik taşıtılan malzemenin irsaliyesinde gideceği açık adres, telefon belirtildiği taktirde birebir ilgili kişi ile irtibat kurarak gönderiyi teslim alacak kişinin direktifi doğrultusunda malzemeyi geciktirmeden adrese teslim eder. İstanbul’dan hergün 21.00’da acil Bursa mallarını dağıtmaktadır. Bununla birlikte Bis Lojistik gündüz çekilen acil mallarınızı uygun ücretle özel araçlarımızla işletmenize teslim saatinden itibaren (3,5 saat) teslim etmektedir.
  • 1999 yılında IATA üyesi olan firmamız bunun yanında FIATA ve UTIKAD üyelikleri ile Havayolu ve Denizyolu taşımacılığı da forwarder hizmetleri sunulmaktadır. Uluslararası tüm limanlardan /limanlara LCL FCL konteyner taşımacılık hizmetlerimizin yanı sıra havayolu taşımacılığında da tarifeli seferler ve özel charter uçak hizmetleride bünyemizde verilmektedir. Göndermek istediğiniz bütün hava kargolarınızı hacim ve kg. gözetmeksizin Bis Lojistik ile yapabilirsiniz. Ayrıca Türkiye sınırları içindeki tüm gümrüklerdeki transit aktarmalarınızda Bis Lojistik Global teminatından yararlanabilirsiniz.
 • Siz değerli müşterilerimize, işinde uzman ve çözüm üretebilecek etkin ve dinamik kadromuzla kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktayız.  Tüm yükleriniz taşıyıcı mali sorumluluk sigortamızın ve Bis Lojistik' in güvencesi altında taşınmaktadır.