’1998 yılı itibariyle Bis Lojistik A.Ş. Yurtiçi Taşımacılık alanında müşterilerine hizmet vermeye başladı. Sürekli gelişen filosu ve bilgi teknolojilerine yaptığı yatırımlar ile kısa süre içerisinde müşterilerine çözüm ortağı oldu.

Müşterilerinin, günlük ihtiyaçları kadar ürün sevk etmelerini sağlayacak bir hizmet verme hedefi doğrultusunda, İstanbul Avrupa yakasında bulunan 13.000 m2 alanda kurulu ana merkezine ek olarak; İstanbul Tuzla , İstanbul Tayakadın , Bursa , İzmir öz varlık depoları ve Konya, Ankara, Eskişehir ,Gaziantep, Adana , K.maraş, Samsun, Kayseri‘ de acentaları bulunmaktadır. Diğer illerin hepsine özel araç servisimiz ile hizmet vermekteyiz.
Koli, paket gibi mikro ürünlerden, IBC tank veya paletli makro ürünlere kadar her ürünü, herhangi bir noktadan alıp başka bir noktaya sevk edebilmektedir. Hizmet kapsamında ihtiyaç duyulan noktalarda liftli araç ile yerinde teslimat hizmeti de sağlayabilmektedir. Yükünüze uygun kapalı kasa, tenteli ve açık kasa araçları ile sigortalı taşıma hizmeti sunuyor. Ayrıca Proje Taşımacılığı konusunda da uzman kadromuz ile Alışveriş Merkezlerine ve Zincir Mağaza depolarına randevulu teslimatları , kısa sürede müşteri portföyünü geliştirmesini sağlamıştır. Müşterilerine kargo takip programı ile sevkiyatlarını kontrol etme imkanı sunmaktadır. Tüm araçlarındaki gps sistemi ile güvenli ve zamanında bir taşıma hizmeti vermektedir.’’